Na fakturu?  UMÍME!

Firem se sice trochu bojíme, ale i tak tykáme.

Líbí se ti kurz a myslíš si, že by ho měli u vás ve fabrice  všichni vidět? Skvělý, z toho máme radost!

Ještě větší radost máme, že spolu jednáme na rovinu a nekoupíš jeden přístup, který si všichni postupně přes oběd pustí. Proto jsme přemýšleli, jak ti vyjít vstříc a nabídnout ti něco na oplátku.

Po několika bezesných nocích se zrodily tři varianty (vlastně to bylo přes oběd, ale to pak ten příběh vůbec nevyzní tak dramaticky).

1) Každý sám za sebe

Týmový duch je fajn, ale na tohle by měl mít každý klid. Chápeme.

Je to jednoduchý, řekneš nám kolik přístupů potřebuješ a my ti vygenerujeme unikátní přístupové kódy. Nebo jeden kód pro všechny s domluveným počtem použití. Každý se na webu zaregistruje a ten kouzelný kód mu dá přistup se 100% slevou.

Jednoduchý jak facka.

2) Jeden pro všechny, všichni do zasedačky

Máš velkou zasedačku a chybí ti důvod do ní všechny občas pozvat? Jsme tu pro tebe.

Řekneš nám kolik se vás na kurz bude koukat a my ti budeme věřit. Dostaneš od nás přístup na web a pak si to pustíte z noťasu. Kurz si můžeš pustit kolikrát chceš, zůstane ti na webu.

Ještě jednodušší než facka.

3) Nemáme wifinu, máme interní systém

Velká firma, velký procesy. Rozumíme.

Potřebuješ video nahrát do interního systému aby se to dalo reportovat managerovi a naplnit KPI pro HR ohledně Learningu. Kdo z nás to nezná. Umíme ti video předat rozdělené do souborů podle jednotlivých kapitol nebo celý kurz najednou.

Ukecali jste mě. Co teď?

Je to jednoduchý. Pošli e-mail na obchod@kryjemevamzada.cz, dej vědět, jaká varianta ti bude vyhovovat a my s tebou domluvíme podmínky.

Umíme ti připravit elektronický nebo papírový vouchery a do jisté míry je můžeme upravit. Třeba přidat vaše logo. Napiš a domluvíme se.

Nákupní košík
Přejít nahoru